I just wanna Be OK! | Stmívání FF (2022)

22.09.2010 [22:11], Ajjinka, Povídky jednorázové, komentováno 33×, zobrazeno 5389×

I just wanna Be OK! | Stmívání FF (1)

Určitě to všichni znáte. Písničky z reklamních znělek v televizi, kterých se vaše hlava prostě nemůže zbavit. Upíři jsou na tom podobně. Ne-li hůř.

Před čtením doporučuju pustit přiloženou písničku. Určitě ji budete znát.

Enjoy it! :)

I just wanna Be OK!

„I just wanna be OK, be OK, be OK!“ Ne. Nemohla jsem tu zpropadenou melodii dostat zhlavy. Pořád se mi vtírala do předu mysli a já ji nemohla ignorovat.

„Lásko, mohla bys prosím…“ Zamračeně jsem se na něj podívala. Edward se omluvně usmál. „Chápu, že je ta písnička chytlavá, ale kdyby to šlo malinko… ztišit?“ mrkl na mě.

Ošklivě jsem se na něj podívala. „Nemám vhlavě žádnej vypínač. Ty snad jo?“ vyjela jsem možná až příliš ostře. Povzdechl si a já se vítězně usmála. Na tohle argumenty neměl. Věděla jsem, že zpěv nepatřil mezi mé největší kvality, ale tak hrozné to přeci nebylo, ne?

Navíc to bylo jako se vším. Pokud se na něco usilovně snažíte nemyslet, děláte přesný opak. Stejné to bylo i vtomhle případě. Neustále jsem si pouštěla písničky, abych tu šílenou melodii zhlavy dostala, ale vše bylo marné. Stačila chvilka nepozornosti a bylo to zpět. A mnohem horší.

„I just wanna…“ začala jsem si znovu nevědomky, ale jakmile jsem si všimla Edwardových protočených očí, zarazila jsem se. „Be OK!“ vyjelo ze mě úplně samo. Překvapeně jsem si dlaněmi překryla pusu, jako bych řekla sprosté slovo. Nemohla jsem za to, snažila jsem se to zastavit, ale nešlo to!

Edward mě zkoumavě sledoval. Vystrašenýma očima jsem se na něj podívala. Ihned se nade mnou nakláněl.

„Bello?“ mumlal opatrně.

„Nemůžu to zastavit, Edwarde. Nemůžu!“ naříkala jsem a vrtěla u toho hlavou. Vhlavě mi i při těchto slovech zněla úplně jiná. Pořád stejná. I just wanna be OK.

Vsoustředění jsem zavřela oči. Na čele mi naskočily drobné vrásky, které se Edwardův palec snažil ihned vyhladit. Držel mě podporujícně kolem pasu, ale netvářil se zrovna radostně. Bylo na něm vidět, že je nesvůj.

„Carlisle?“ zavolal tiše a já víc semkla oči ksobě. Bezva. Máme problém, zavoláme doktora, proč ne.

Byl u nás během chvíle, ani jsem nestačila rozlepit víčka, cítila jsem na čele další prsty.

„Slyšel jsem vás. Rozhodně je to zajímavé. Několik semestrů jsem se zabýval psychologií, ale nemůžu tu působit jako odborník. Je dokázáno, že lidská mysl si dokáže zapamatovat různé věci, ať už úmyslně, nebo neúmyslně.“ Pf, koumák. „Zajímavé na tom je, že věci neúmyslně zapamatované je těžší zapomenout,“ uchechtl se, jako by řekl kdovíjak dobrý vtip. Mně to teda vtipné vůbec nepřišlo.

„Takže?“ chtěla jsem vědět netrpělivě.

Zamračil se na mě. Věděla jsem, že svůj proslov neskončil, ale neměla jsem chuť ani náladu poslouchat řeči o nějakém psychickém problému. Nic takového nemám.

„No,“ mlaskl přemýšlivě. „V podstatě se stím nedá nic dělat. Jen čekat.“

(Video) I Just Wanna Be Ok ☹️🥀

Vykulila jsem na něj oči. Teď si určitě dělá srandu! Asi poznal, na co myslím, protože mi chlácholivě stiskl rameno. Zvedl se a odešel.

Doktoři...

Smutně jsem se podívala na Edwarda. Zaskočilo mě, když se usmíval. Nadzvedla jsem pochybovačně obočí. Možná by se Carlisleova přednáška o psychice hodila.

„Něco stím uděláme,“ broukl a políbil mě na čelo. Krásně voněl… Vlastně proč si chvíli nepočkat? Zpěv je přeci fajn!

„I just wanna be OK, be OK, be OK!!!“ ozývalo se vesele zkoupelny a já na chodbě zamrzla uprostředpohybu. Tohle jsem nebyla já. Já byla tady. A rozhodně jsem neměla problémy smutací. „I just wanna be OK todaaaaay!“ Nastražila jsem uši a nacpala se blíž ke dveřím. Nechtěla jsem šmírovat, ale zvědavost byla silnější.

Zvuk tekoucí vody ustal. Chtěla jsem rychle zmizet, ale než jsem stihla i jen pomyslet na to kam, dveře se otevřely. První se vyvalila pára. A pak Emmett.

Jen vručníku kolem pasu. Vesele se usmíval a zrovna když otvíral pusu kdalšímu procítěnému „be OK“ se na mě podíval. Překvapeně zavřel pusu a zastavil se.

Podezíravě jsem přimhouřila oči. On těmi svými uhnul. Založila jsem si ruce vbok, což ve chvíli, kdy naproti vám stojí váš švagr jen vručníku, působí minimálně zvláštně.

„Bello,“ pokynul ke mně. Jen jsem kývla hlavou a dál ho sledovala. „Děje se něco?“ zeptal se a očima přelítl kolem mě. Na mě se ale nepodíval.

„Nechceš mi něco říct, Emmette?“ zkoušela jsem to po dobrém. Polkl.

„Ne,“ řekl odhodlaně.

„Vážně?“

Tváře mu začaly cukat. Knim se po chvíli přidaly i rty. Vypadal, jako by se v něm pražil popcorn. Pak to nevydržel a na plnou pusu zařval:

„I just wanna be OK, be OK, be OK!“

Všoku jsem na něj sotevřenou pusou zírala. Bylo to jasné.

Je vtom…

Bylo to jako reflex, skočila jsem mu kolem krku a chlácholivě mu přejela po mokrých vlasech. Chtěla jsem říct něco, co by ho podpořilo, ale pak mi došlo, co dělám. Odtáhla jsem se. Rychle. A shlasem, který zněl dostatečně odtažitě, jsem jen řekla:

„Něco stím uděláme, neboj!“

„Carlisle, prosím!“ prosila jsem ho. Snažila jsem se vypadat zoufale, což mi vtuhle chvíli šlo naprosto dokonale. „Pomoz nám!“

„Bello, nemůžu dělat pokusy na lidech!“ Vrtěl nesmlouvavě hlavou.

„My nejsme lidi, prosím!“ snažila jsem se dál. „Prosím?“

Povzdechl si a já zavýskala. Bylo to vkapse. „Děkuju!“ zapištěla jsem a skočila mu kolem krku. To už tak intimně nevypadalo.

„Kdy začneme?“ Pokrčil rameny a už otvíral pusu, aby něco řekl, ale já ho předběhla. „Prima, takže hned!“ Trochu nejistě si mě prohlédl, ale pak svolil.

Celá nadšená jsem vyběhla schody a nedočkavě zabušila na pokoj Emmetta a Rosalie.

(Video) DRAM - Broccoli feat. Lil Yachty (Official Music Video)

I just wanna be OK,…

„Dále?“ ozvalo se popuzeně. Vklouzla jsem dovnitř a rozhlédla se. Emmett ležel na posteli, na uších sluchátka a hlučící Nirvana byla slyšet až ke mně. Když mě viděl, sundal si jeden špunt z ucha a nadzvedl obočí. „Co je?“ zeptal se nechápavě.

Jako na povel jsem se rozzářila. „Carlisle nás vyléčí!“ zaradovala jsem se. Nevšímala jsem si povzdechu, který vyšel zCarlisleovy pracovny. „Slíbil mi to,“ dodala jsem hlasitě, aby mě bylo pořádně slyšet.

Emmett stál vtu ránu na nohou, na tváři výraz plný naděje.

„Nezlepšilo se to, co?“ zajímala jsem se. Zavrtěl hlavou. Chápavě jsem přikývla.

Dnešní noc byla snad ta nejhorší vůbec. Nic nebylo. To by ještě nebylo nejhorší, ale ta slova! Neustále se opakující pětice slov. Nešlo to dostat zhlavy, ať jsem se snažila sebevíc. Ať se Edward snažil sebevíc.

Zatřepala jsem hlavou, tohle rozhodně nebyly hezké myšlenky. Když mi však hlavou přeběhlo první I just wanna be OK, zaúpěla jsem.

„Radši pojď,“ procedila jsem skrz zuby a vyrazila zase dolů. Tam už čekal Edward sCarlislem. Netvářili se zrovna nadšeně. Když jsem kolem Edwarda procházela, konejšivě jsem ho pohladila po ruce. Slabě se na mě pousmál.

Tohle si budu muset ještě vyžehlit.

I just wanna be OK,…

„Co snáma budeš dělat?“ ptal se Emmett bez obalu. Carlisle se přehraboval ve svém kufříku a prapodivně při tom mručel. „Nebudeš do nás něco píchat, že ne?“

Snažila jsem se nevyprsknout smíchy.

„Neměj strach. Přes tvou kůži se nic nedostane. Ani jehla,“ uklidňoval ho, ale nevědomky i mě. Nesnášela jsem špičaté věci, které se kamkoliv zasouvaly.

Emmett tvrďácky pokýval hlavou. Ale já věděla, že se mu ulevilo.

„Oba vás upozorňuji, že je to pouze pokus. Nemusí to vyjít. Je pravděpodobné, že to nevyjde. Vpodstatě stím vůbec nepočítám,“ mluvil Carlisle až příliš upřímně. Zamrazilo mě vzádech. Vidina věčnosti spitomou reklamní písničkou vhlavě mě vůbec nelákala.

„Zvládneme to,“ zašeptala jsem odhodlaně. Nehodlala jsem takhle skončit, prostě ne!

I just wanna be OK,…

„Dobrá,“ souhlasil Carlisle profesionálním hlasem. Konečně ztašky vytáhl něco, co vypadalo jako hodně starý drahý kámen na tenkém řetízku. Skepticky jsem se ušklíbla a koutkem oka si všimla, že Emm udělal totéž. Carlisle si odfrkl, ale nevypadal naší reakcí překvapen. „Neříkal jsem, že to vyjde. Vím, že hypnóza není příliš věrohodnou terapií, ale co mám dělat, když na nás nic jiného nepůsobí?“

„Já nic neřek,“ bránil se Emmett. Protočila jsem oči.

„Jdeme do toho,“ potvrdila jsem. „Co máme dělat?“

Carlisle vypadal mým dotazem zaskočeně. To mě trochu znervóznilo.

„Ehm… posaďte se,“ dostal ze sebe pochybovačně. Naděje, že bude všechno jako dřív, mi pomalu mizela před očima.

I just wanna be OK,…

Pevně jsem ksobě semkla víčka. Půjde to. Musí!

(Video) Taylor Swift - Shake It Off

„Edwarde, pomůžeš mi?“ Ihned byl naproti mně a starostlivě si mě prohlížel. Nebyla jsem si jistá, ale tušila jsem, že Carlisleova metoda se mu taky ani za mák nelíbí. Chlácholivě jsem se usmála, i když já tu byla tou, která potřebovala podpořit.

„Budu… budu počítat do desíti a vy pak usne… dostanete se do limbu…“ Všechny naděje byly vháji.

„Mám pocit, že jsem nechal puštěnou vodu…“ snažil se ztoho Emmett vykroutit. Edward ho zarazil zpátky do pohovky ještě dřív, než se stačil zvednout. Živě jsem si dokázala představit kapky potu, které mu však jako upírovi pomoct nepřišly.

„Seď,“ pohrozil mu Edward. Spřiškrcenou grimasou poslechl.

„Jste připraveni?“ Kývla jsem.

I just wanna be OK,…

„Teď zavřete oči a nechte svou mysl plynout…“ začal Carlisle tiše. „Nevnímejte nic kolem vás, nic kolem vás není…“

„Není?“

„Emmette, musíš se držet pokynů, jinak se neuzdravíš.“

„Aha. Tak ok.“

„Ehm… nic kolem vás není. Jste tu sami a za chvíli úplně vypnete. Napočítám přesně do deseti a vy se uvolníte. Necháte průchod hypnóze, poddáte se tomu vnitřnímu nutkání,“ na chvíli se odmlčel. Zhluboka jsem se nadechla a ze všech sil se snažila nemyslet na ta pitomá slova.

„Jedna… dva… tři… čtyři… pět… šest… sedm… osm…devět… deset.“

A byla tma. Slyšela jsem uvnitř hlavy slabé bzučení. Nebylo nepříjemné. Vnímala jsem ho jen okrajově.

„Bello?“ zašeptal někdo hodně zdálky. Chtěla jsem se ozvat, ale nešlo to. „Emmette?“

Bzučení zesilovalo, nabíralo na intenzitě. Přicházelo blíž.

„Jestli se jí něco stane…“ To byl Edward.

„Všechno bude vnejlepším pořádku! Cítím to vkostech!“ radoval se Carlisle.

„Teď napočítám do pěti. Až se proberete, nebudete si pamatovat na text té protivné písně. Budete volní a nic vás nebude trápit. Do pěti… Jedna…“ Bzučení vhlavě bylo už tak hlasité, jako by se mi vní uhnízdil roj včel. „Dva… tři… Bylo to nesnesitelné. Čtyři… pět.“

Ticho. Naprosté ticho.

Bála jsem se otevřít oči, ale nakonec jsem to udělala. Hleděla jsem do dvou zlatých, které se na mě upíraly celou svou silou. Omámeně jsem zamrkala. Pořád bylo ticho, žádné tóny. Žádná slova.

Zářivě jsem se usmála. Edward mě napodobil. Netrvalo ani setinu sekundy a už mě objímal. Podívala jsem se mu přes rameno a viděla protahujícího se Emmetta. Byl vpořádku.

Díkybohu.

„Já hned říkal, že to bude určitě fungovat!“ pyšnil se Carlisle, když Emmetta plácal po obrovském rameni. „Věděl jsem to!“ Stálo mě to hodně snahy, abych si neodfrkla. „Chápete to? Stím se dá pracovat!“ Už zase začal přemýšlet nahlas.

„Ale už beze mě!“ odsekl Emmett a rychlým krokem přeběhl na druhou stranu pokoje. Odtrhla jsem se od Edwarda a přeběhla kněmu.

(Video) OK Go - I Won't Let You Down - Official Video

„Já do toho taky nejdu!“ Carlisle si sklíčeně povzdechl. Natáhl se po svém kufříku a beze slova šel ke dveřím.

Zarazilo ho jediné.

„I just wanna be OK…“

Pohledy všech se střetly na jediné osobě.

„Edwarde?!“

Ajjinka

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

1 2»

(Video) 【Friday Night Funkin' Song】 Funked Up (Clean ver.)

1 2»

FAQs

Which FF should I play first? ›

Final Fantasy VI is not only one of the best starting points for beginners; it is possibly the best entry in the franchise.

Should I start with ff1? ›

As we said at the start, there's no right answer to where you should start with the FINAL FANTASY series. As each game is its own unique entity, you really can begin wherever you want.

What is ff15 max level? ›

Currently, the level cap in Final Fantasy 15 is level 120. To reach it you'll need somewhere in the region of 25-27 million EXP - which is a whole lot of EXP.

How do you grind in ff15? ›

AP Grinding

A great way to grind for AP can be done after you get the Monster Whistle in Chapter 4. Head to just about anywhere in Leide and find a pack of low-level enemies. What you want to do is warp-strike to kill them in one hit. Doing so will grant you 1 AP per kill.

Should we play free fire? ›

It directs parents to use the parental control features on the child's Android or Apple phone. And it refers to the law in terms of age limits. In other words, it does the bare minimum to protect kids. Therefore, we do not recommend you let your child or teen play Free Fire.

Which Final Fantasy has TIFA? ›

Tifa Lockhart (Japanese: ティファ・ロックハート, Hepburn: Tifa Rokkuhāto) is a character in Square's (now Square Enix) role-playing video game Final Fantasy VII, its high-definition remake, and several of its sequels and spinoffs.

Is ff1 hard? ›

Despite what appears to be its reputation, the original NES Final Fantasy isn't exactly a difficult game – it just requires you to engage with it, and have a game plan for tackling its numerous challenges.

Will ff6 get a remake? ›

10, Square Enix has finally announced the release date for the last game in its remaster anthology. Announced yesterday via the official Final Fantasy Twitter account, the Pixel Remaster version of Final Fantasy 6 will be released on Feb. 23 for Android, iOS, and Windows PC via Steam.

Are the pixel remasters good? ›

The Pixel Remasters are nice, but for 16-bit Final Fantasy, GBA is still definitive. While the Final Fantasy VI Pixel Remaster isn't quite out yet, I'm calling it: assuming you can get the right hardware setup, the absolute best way to play classic 2D Final Fantasy, except for the third, remains the Game Boy Advance.

How tall is Noctis? ›

Noctis Lucis Caelum
BirthdayUnknown
SexMale
SpeciesUnknown
Height5'9" (176 cm)
6 more rows

Does Ignis stay blind? ›

According to developer interviews in Final Fantasy XV Official Works, Ignis only lost his eyesight rather than his life due to his strong will to protect Noctis, a person the kings of yore could not afford to lose.

How do you get unlimited AP in FFXV? ›

Final Fantasy XV – Unlimited AP Exploit (Farming Method)
 1. Step 1: First you must complete story chapter 4 to unlock the “Beast Whistle”. ...
 2. Step 2: Head to this location on the map, in the desert near Hammerhead Outpost:
 3. Step 3: Summon enemies with the Beast Whistle (Press R2, D-Pad Right, Summon Enemies).
Dec 5, 2016

How much XP does Adamantoise give? ›

Taking down Adamantoise nets you a cool 50,000 EXP and 50,000 Gil as a reward for the marathon battle.

How do you earn AP? ›

AP is earned through Battle Quests and the Meditation Skill. Players can also get AP through AP Capsules that can be given through events, Level Up rewards, or NX Items. A character can hold an unlimited amount of unspent AP.

Is FF better than PUBG? ›

Free Fire is the clear winner when it comes to performance across all kinds of devices. This Garena offering, which has shorter, 50-player matches, also has more simplistic graphics than PUBG Mobile.

Which came first FF or PUBG? ›

The answer is PUBG Mobile. It was launched on 23 March 2017 with its PC version making its way into the market. On the other hand, Free Fire was launched on 30 September 2017.

Can 11 year old play Free Fire? ›

We are committed to providing a positive, safe and enjoyable experience for all Free Fire players. As stated in our Terms of Service, players who have not reached the age of majority (child/children) are required to seek parental consent before registering to play the game.

Who does Cloud like? ›

Cloud has no choice to make. His love of Tifa helps him recall why he loves Aerith; loving Aerith healed the affectations that prevented him from loving Tifa. The girls never compete over him — they love each other, too. Thinking he's “with” one girl more than the other is missing the point.

How old is the Cloud? ›

Cloud Strife
Age21
BirthdayAugust 11, 1986
SexMale
SpeciesHuman
6 more rows

Is Aerith in love with Cloud? ›

In the original compilation, there's a bit of a clear throughline that Zack was Aerith's first love and she eventually grows to love Cloud too. Her feelings aren't necessarily complicated by that, especially as Cloud grows to deal with his PTSD and Zack manifestation.

Which Final Fantasy is hardest? ›

Final Fantasy: The Franchise's 15 Hardest Games, Ranked By Difficulty (& How Long They Take To Beat)
 1. 1 Final Fantasy 11 (93 Hours)
 2. 2 Final Fantasy 3 (30 Hours) ...
 3. 3 Final Fantasy 4 (23 Hours) ...
 4. 4 Final Fantasy 2 (25 Hours) ...
 5. 5 Final Fantasy Tactics (54 Hours) ...
 6. 6 Final Fantasy (17.5 Hours) ...
 7. 7 Final Fantasy 13(48.5 Hours) ...
Jul 5, 2022

How hard is Ffiv? ›

Needless to say, with just a bit of practice and memorization, Final Fantasy IV is the shallowest of the whole series. A really solid entry, yes, but also the easiest. The GBA port and especially the Nintendo DS remake provide more options and a steeper difficulty curve, but the original is what matters most.

What is the easiest Final Fantasy? ›

Main series: FF10 is easy for beginners for its linear gameplay and in-battle character swapping. 8 is easier even without the cards/spells/items exploit since bosses and enemies were based on your on level, so with cards and not levelling up much, you can get pretty far into the game without much hassle.

Will there be a FF9 remake? ›

It was revealed in June 2021 that Cyber Group Studios, an animation studio based in Paris, is working on an animated version of FF9. According to a press release issued by Cyber Group Studios, the series will be an adaptation of FF9, and it will be aimed at kids aged 8-13, while also pleasing game players.

Is Final Fantasy 3 and 6 the same? ›

Final Fantasy VI, also known as Final Fantasy III from its initial North American release, is a 1994 role-playing video game developed and published by Square for the Super Nintendo Entertainment System.

Is Ffvi on switch? ›

Right now, the Final Fantasy Pixel Remaster Collection has only been released on PC and mobile devices. Naturally, there have been plenty of fans clamouring for console ports, especially for the Nintendo Switch. However, Square has given no indication that these games will launch on other platforms.

Does FF4 pixel remaster have the after years? ›

While the FF4 Pixel Remaster shoots to be a new definitive version of the game, it does lack The After Years, which was included in the PSP's Final Fantasy IV: The Complete Collection.

Does FF6 pixel remaster have GBA content? ›

FF6 Pixel Remaster is already missing content, as it lacks the post-game dungeons and bosses from the Game Boy Advance version of the game, though it seems that there is more missing from the game than fans originally realized.

Which Final Fantasy Pixel Remaster is best? ›

Final Fantasy VI is still a classic and one of the best in the franchise, now with orchestrated music and redone pixel art. It still retains the issues of the rest of the Pixel Remasters, but does have a bit of extra visual spice on top to make them hurt less.

Is Noctis a God? ›

Everything and everyone feeds off Noctis; he is a god, but he is a slave, a slave to fate. The potions and the elixirs that heal him and his friends would be simple sodas if not for the magic that they too draw from him.

Who is stronger Cloud or Noctis? ›

Cloud is faster and more durable than Noctis, and he can swing a gigantic sword as quickly as Noctis can swing a normal sword — if not faster. Meanwhile, Noctis can swap between weapons on the fly, which lets him quickly switch between offense and defense.

Why is Noctis always sleeping? ›

Noctis is horrified by Ignis's sacrifice, and questions how he can be a savior if he can't even protect those he loves. He resolves to not lose anyone else, and takes the ring from Ignis, using the power of the Crystal to save him. He enters the Crystal, sleeping inside for ten years.

Does Iris have a crush on Noctis? ›

She is independent and headstrong. Iris has had a crush on Noctis ever since they first met as children, but knows their stars are not meant to align and thus vows to never act on her unrequited feelings.

What color is Noctis hair? ›

Noctis, the main protagonist from Final Fantasy 15, looks really weird without his signature spikey black hairstyle, and even Square Enix agrees.

How tall is Gladio? ›

Born on April 2, Gladio is 23, the oldest of the quartet. As his formidable frame would suggest, he's also the tallest: 6'6”, to be precise.

How did gladiolus get his scars? ›

When Gladiolus was 18 he officially joined the Crownsguard. As revealed in Final Fantasy XV Collector's Edition Guidebook*(Developer interview with Lead Scenario Designer Saori Itamuro), Gladiolus earned the scar across his face while protecting Noctis from a drunken stranger some two years before the trip.

Is Ignis Noctis brother? ›

This has resulted in a strong bond between the two, to the point where they're more than just friends – they're brothers. The episode opens with an interesting scene of King Regis introducing Ignis to Noctis and asking him to protect him always “as his friend, and as his brother.”

How old is Ignis Scientia? ›

FINAL FANTASY XV on Twitter: "Ignis Scientia Age: 22 Birthday: February 7 Height: 183cm Enjoys: Cooking and creating new recipes https://t.co/GsGjAAjlmi" / Twitter.

How many endings does Final Fantasy 15 have? ›

World of Final Fantasy

There are two endings, considered a "bad ending" and a "good ending." Playing through and beating the game normally actually unlocks the bad ending, which is an essential condition for continuing to unlock the game's good ending.

How do I get dark matter bracelet FFXV? ›

Dark Matter Bracelets can be obtained by one of the following methods:
 1. Justice Monsters Five reward.
 2. Hunt rank 10 award.
 3. Collectible around the world: Costlemark Tower maze (Chapter 15)

How do you get the monster whistle in ff15? ›

Easy Fast AP Farming Method & Beast Whistle Location - YouTube

Does Ring of Lucii work on adamantoise? ›

The player can simply hold the attack button with the Ring of the Lucii selected as weapon, and the adamantoise will rapidly lose large chunks of health from Death.

How do you cast Alterna? ›

When the ring is in the weapon slot, the player can cast Alterna if there is enough room in the field for the animation to play (it will not activate in narrow spaces), with the warp button held down when locking onto an enemy.

How does the ring of Lucii work? ›

Abilities. The Ring of the Lucii lets the wearer command the power of the Crystal. The ring is thus sought by the Niflheim Empire after they steal the Crystal, believing it would give the emperor the power to rule the world. The ring is a necessary component for the True King's ritual to transcend into the beyond.

How do you farm AP in Cyrodiil? ›

How to farm AP in ESO for people who don't like PvP | UPDATED for 2021

What is AP Valorant? ›

Earning Account Points

Account Points (AP) are earned by playing and completing matchmade games. Once the game is complete, players will earn 1 AP plus 1 AP for every 6 seconds played. If they won that match, they will earn an additional 50 AP. A player's first win of the day will grant them 1,000 bonus AP.

Where do I grind AP FFX? ›

The Omega Ruins is the area in the game that will give you the most AP from battles. To find the area you must search for the coordinates 'x72, y35' on the airship. Give the characters you're going to level a weapon with 'Triple AP' to speed up the process.

Videos

1. Ylvis - The Fox (What Does The Fox Say?) [Official music video HD]
(discovery plus Norge)
2. OK FRIDAY - Friday Night Funkin' Song
(CG5)
3. Goosebumps (Lyrics) - Travis Scott, Kendrick Lamar | RapTunes
(RapTunes)
4. Kid Cudi - Pursuit Of Happiness (Official Music Video) ft. MGMT
(Kid Cudi)
5. Katy Perry - Part Of Me (Official)
(Katy Perry)
6. The Lion King - I Just Can't Wait To Be King (1080p)
(TLKEmmet)

You might also like

Latest Posts

Article information

Author: Madonna Wisozk

Last Updated: 08/16/2022

Views: 5401

Rating: 4.8 / 5 (48 voted)

Reviews: 87% of readers found this page helpful

Author information

Name: Madonna Wisozk

Birthday: 2001-02-23

Address: 656 Gerhold Summit, Sidneyberg, FL 78179-2512

Phone: +6742282696652

Job: Customer Banking Liaison

Hobby: Flower arranging, Yo-yoing, Tai chi, Rowing, Macrame, Urban exploration, Knife making

Introduction: My name is Madonna Wisozk, I am a attractive, healthy, thoughtful, faithful, open, vivacious, zany person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.